Domů /

O nás

Společnost Umbrella Coaches & Buses byla založena za účelem provozování autobusové dopravy v roce 2014 a navazuje na 12letou zkušenost managementu v autobusové i osobní dopravě. V úzké spolupráci s německou cestovní kanceláří KDE Reisen GmbH se sídlem v Hamburku firma společně provozuje celkem 71 autobusů. Ve spolupráci s největším evropským poskytovatelem autobusové dopravy FlixBus provozujeme mezinárodní linkovou přepravu osob do 19 zemí a 184 destinací.


  • Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat. Autobus i servis řidičů byl prvotřídní. Byli jsme velice spokojeni. Pro naši další plánovanou cestu z Prahy do Vídně určitě zase využijeme Vašich služeb!

    Rosalia Lagdameo

  • Musím Vám poděkovat. Celá cesta proběhla bez jediné chybičky. Řidič byl příjemný, vždy nám ochotně vyšel vstříct. Autobus byl velice pohodlný, čistý, skvěle vybavený a hlavně na nás vždy čekal na smluveném místě v daný čas. Za nás tedy jednička z hvězdičkou :)

    Jan Evanger

  • Tuto společnost si příště na svou cestu do Chorvatska vyberu určitě znovu!!! Autobus je velmi pohodlný, řídiči dbají na bezpečnou jízdu, palubní personál je velmi příjemný a vždy nás informoval o průběhu jízdy. Speciálně pan Jelínek je velmi ochotný, vždy nám vyšel vstříc a zároveň nám poskytl spoustu užitečných informací pro naši plavbu! 

    Barbora Kráčmerová
Naši partneři

LinkedIn
umbrellaCB
Facebook
Umbrella Coach & Buses
Instagram
@umbrellaCB