Velký prostor
pro cestování na úrovni

Pronájem luxusních autobusů pro firmy i soukromníky.

Naší hlavní činností je vnitrostátní i mezinárodní nepravidelná autobusová doprava osob z celé České Republiky i ze zahraničí. Doprava je zajišťována jednou z nejmodernějších flotil autobusů na českém trhu značky SETRA v nejvyšším stupni komfortu a výbavy.

Jsme zástupci prestižní značky Global Passanger Network pro Českou Republiku, zajišťující nejlepší cestovní služby po celé Evropě.

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NÁMI

 • Moderní flotila luxusních autobusů značky Setra
 • Wifi po celé Evropě
 • Klimatizace
 • 220 V zásuvky u každého sedadla
 • Monitory pro sledování filmů
 • Připojení k internetu i intranetu (vnitřní síť s filmy, hudbou, možností sledování průběhu cesty, zpráv a mnoho dalšího)
 • Toalety ve všech autobusech
 • Kuchyňka s možností přípravy teplých nápojů
 • Lednice
 • Polohovatelná i výsuvná sedadla do strany
 • Ve vybraných autobusech nosiče jízdních kol
 • Cestujete bezpečně, protože autobusy SETRA byly a JSOU nejbezpečnější na světě

Poptávkový formulář

* Povinné pole

Komfort

Hodit vše za hlavu a užívat si pohodlí… s našimi autobusy od společnosti SETRA je již cesta nezapomenutelný zážitek!

Velmi pohodlná sedadla Ambasador, jimiž jsou naše autobusy vybaveny, jsou jedním z důvodů, proč se Vám ani nebude chtít vystoupit. Sedadla jsou vyráběna ve vlastní řemeslnické dílně, aby nejlépe odpovídala požadavkům cestujících. Navíc jsou sedačky odpružené, mají vyšší opěradla a zcela novou patentovanou obsluhu. Udělali jsme vše pro to, abychom cestujícím umožnili i na dlouhých cestách, pohodlnou jízdu.
Pro zajištění vyššího komfortu také slouží sedadla upravená na spaní, dobře regulovatelná klimatizace a legendární klidný chod. Cestu dále zpříjemňují velké monitory, LED osvětlení ke čtení a LED osvětlení podél průchodu autobusem.

Flexibillita

Zajišťujeme mezinárodní linkovou přepravu osob do 15 zemí ve více než 160 destinacích, můžete si tak jednoduše vybrat, kam chcete právě vyrazit. Pronajímáme autobusy pro firemní i soukromou klientelu. Pronajmout si je můžete na hodinu, na den nebo na celý měsíc, nic Vás tedy neomezuje. Samozřejmostí je náš nonstop 24/7/365 dispečink, který operativně reaguje a řeší všechny nenadálé situace. Máme více než 70 autobusů, z nichž je více než 20 dvoupatrových, a všechny jsou na velmi vysoké úrovni. Jsou vybaveny nejmodernějšími technikami pro bezpečnost cestujících a ochranu životního prostředí. Poskytujeme různé velikosti autobusů, a to od 8 do 83 sedadel. Jsme zástupci prestižní značky Global Passanger Network pro Českou Republiku, zajišťující nejlepší cestovní služby. Díky tomu máme smluvní partnery po celé Evropě, ale i Indii. Proto můžeme garantovat kvalitu servisu ve všech členských zemích, a zároveň jsme schopni zajistit rychlé řešení v případě problému. Takže pokud si chcete pronajmout autobus na vysoké úrovni, který se přizpůsobí vašim požadavkům, jste na správné adrese. 

Výhodnost

Výroba ekologických autobusů je trend moderní doby. Je to ale výhoda i pro naši budoucnost. Nízká spotřeba, úspory díky dlouhým intervalům údržby a minimální výpadky, společně s nízkým výskytem nutných oprav autobusu Setra nám umožňuje nabídnout nejlepší cenu.

Nabídnout Vám můžeme ale i další výhody cestování s námi:

 • Moderní flotila luxusních autobusů značky Setra
 • Wifi po celé Evropě
 • 220 V zásuvky u každého sedadla
 • Připojení k internetu i intranetu (vnitřní síť s filmy, hudbou, možností sledování průběhu cesty, zpráv a mnoho dalšího)
 • Toalety ve všech autobusech
 • Polohovatelná i výsuvná sedadla do strany
 • nonstop 24/7/365 dispečink, který operativně reaguje a řeší všechny nenadálé situace.

 

 

Bezpečnost

Autobusy Setra vždy využívaly veškeré technické inovace z oblasti bezpečnosti. Naše vědomí odpovědnosti za lidi nás motivuje k tomu, abychom se neustále snažili naše autobusy vylepšovat. Chceme tak udržet naše aktivní i pasivní bezpečnostní komponenty vždy na aktuální technické úrovni.

Všechny autobusy Setra mají Nárazovou kyvadlovou zkoušku dle směrnice ECE-R29.

Seznam bezpečnostních prvků:

 •  Adaptivní ovládání jízdy (ART) 

 • Systém varování před vybočením z jízdního pruhu (SPA) 

 • Asistent pozornosti řidiče (AtAs) 

 • Asistent nouzového brzdění Active Brake Assist 3 (ABA 3) 

 • Elektronický brzdový systém (EBS) 

 • Adaptabilní tempomat

 • Elektronický stabilizační program (ESP®) 

 • Odbočovací světlomety 

 • Omezovač brzdné síly (DBL) 

 • Systém stěračů AquaBlade®

Vozový park

Od kompaktního typu S 511 HD až po typ S 519 HD s optimalizovaným počtem sedadel: Pokud vyrážíte s náročnými cestujícími na daleké cesty s velkými zavazadly, jsou zájezdové autobusy třídy ComfortClass přesně to pravé. Díky širokému spektru variant nabízí vždy správné vozidlo pro jakýkoli požadavek.

ComfortClass S 515 HD ComfortClass

Oblíbená 12metrová třída. Model S 515 HD patří do oblíbené 12metrové třídy a jako vysoký zájezdový autobus nabízí spoustu místa pro velké množství zavazadel. Ať se chystáte na výlet nebo na dálkovou jízdu – takto vypadá ideální autobus pro univerzální nasazení.

Počet sedadel: 50
Délka: 12.29 m, Výška: 3.77 m, Šířka: 2.55 m

Více informací

ComfortClass S 511 HD ComfortClass

Oblíbený klubový autobus. Kompaktní model S 511 HD je "klubový autobus" pro pohodlné cestování s omezeným počtem osob. Ostatně: Koncept klubového autobusu značky Setra právě oslavil své 60. výročí.

Počet sedadel: 36
Délka: 10.47 m, Výška: 3.77 m, Šířka: 2.55 m

Více informací

ComfortClass S 517 HD ComfortClass

Prostě více místa. Model S 517 HD nabízí pohodlné posezení až pro 59 cestujících – a k tomu spoustu místa pro velké množství zavazadel. Díky své mimořádné úspornosti je dokonce zajímavý i pro příležitostnou dopravu.

Počet sedadel: 59
Délka: 13.95 m, Výška: 3.77 m, Šířka: 2.55 m

Více informací
Maximální pohodlí na dlouhých tratích, individuální luxus a technická jedinečnost dělají ze třídy TopClass velkolepý zážitek z cestování. Se svým exkluzivním vzhledem a mimořádně kvalitní výbavou nadchne i ty nejnáročnější cestující. Ve své třídě je vzorem i pro svou hospodárnost.

TopClass S 517 HDH TopClass

Citelně více místa. Model S 517 HDH má díky své délce největší zavazadlový prostor ve své třídě. Díky svým až 59 místům k sezení je tak specialistou na dálkové cesty. S poloměrem otáčení přibližně 23 metrů působí živěji než mnoho jeho kratších konkurentů.

Počet sedadel: 59
Délka: 14.17 m, Výška: 3.88 m, Šířka: 2.55 m

Více informací

TopClass S 431 DT TopClass

Vysoké umění cestování. Model S 431 DT se ve svých dvou patrech předvádí nejen jako příjemný pro cestující, ale se svými až 87 místy k sezení ve 3hvězdičkovém provedení s toaletou a kuchyňkou na objednávku také jako velice efektivní a variabilní.

Počet sedadel: 83
Délka: 14.89 m, Výška: 4.00 m, Šířka: 2.55 m

Více informací

TopClass S 516 HDH TopClass

Mnohostrannost v akci. Model S 516 HDH patří jako „zlatý střed“ – se čtyřmi až pěti místy k sezení navíc v porovnání s modelem S 515 HDH – k nejoblíbenějším autobusům značky Setra. K tomu přispívá také jeho velký zavazadlový prostor, který nabízí místo i pro velká zavazadla.

Počet sedadel: 55
Délka: 13.33 m, Výška: 3.88 m, Šířka: 2.55 m

Více informací

Nechcete čekat? Chcete cenu a informace hned?
Zavolejte nám jednoduše na telefon +420 725 222 019