Domů / Novinky

Setra S 516 HDH TopClass je tu!!!

Naše autobusová flotila se velmi rychle rozrůstá! Jak jsme Vás již včera informovali na našem facebookovém účtu, máme další dva zbrusu nové autobusy. A jedním z nich je i Setra S 516 HDH TopClass!

Včera večer dorazil do Prahy, přes noc se stihl dovybavit a polepit, a dnes ráno už vyrazil se skupinou korejských turistů do švýcarského Curychu. Ti byli nadšeni, že jsou vůbec prvními cestujícími v tomto nádherném autobuse. Schválně, nepotkali jste ho náhodou někde na cestě? Našeho „Medvídka“ určitě nemůžete přehlédnout Mrkajici

Věříme, že všichni naši budoucí zákazníci z něj budou nadšeni stejně tak, jako jsme i my. Krásné pohodlné sedačky s posuvnými opěrkami na hlavu a velkým prostorem na nohy Vám zajisté zpříjemní Vaši cestu kamkoliv si budete přát. Autobus má navíc panoramatickou průhlednou střechu, a tak se cestou můžete kochat pohledem na oblohu. Zároveň je však Setra S 516 HDH TopClass jedním z nejbezpečnějších autobusů na světě. Samozřejmostí je klimatizace, toaleta, wifi připojení, kávovar, lednička a mnoho dalšího. Přesvědčte se o jedinečnosti tohoto autobusu sami a pronajměte si ho pro Vaši cestu po ČR či do zahraničí.

 

Zvolte si i vy pro Vaše cesty tu nejvyšší kvalitu, kterou najdete jen u nás. 

 

Rezervovat si ho můžete zde

Publikováno: 1.6.2017

LinkedIn
umbrellaCB
Facebook
Umbrella Coach & Buses
Instagram
@umbrellaCB